Kameralı Güvenlik Sistemleri EKZE KAMERAEKZE KAMERA

Ekze Kamera grubu, alanında teknik bilgi birikimi ve piyasa deneyimine sahip olan, teknolojik gelişmeleri yakından izleyen ve kendini sürekli olarak güncel tutan mühendis ve tekniker kadrosu ile, kablolu ve kablosuz kameralı güvenlik sistemi konularında hizmet vermektedir. Grubumuz, müşteri memnuniyetine önem veren, teknik açıdan kendini sürekli olarak, geliştiren, esnek ve dinamik yapıya sahiptir. Genelde yüklenici olarak iş yapan Ekze Kamera, zaman zaman sektöründe liderlik yapan, inşaat ve fiziki güvenlik firmalarıyla çözüm ortaklığı yapmaktadır. Hızlı bir ivmeyle büyümeye devam eden kamera grubumuz, insana saygı, çevreye duyarlılık, sorumluluk, yenilikçilik ve yaratıcılık ilkelerini amaç edinmiştir.
Vizyonumuz, uyguladığımız projeleri en iyi şekilde sonuçlandırmak, aldığımız projelerin hacmini ve sayısını arttırarak ülkemizde lider olmayı hedefleyen global bir firma olmak.
Ülkemizin her bölgesinde anahtar teslimi projelerini üstün başarılarla tamamlayan firmamız Ankara merkezlidir.
Saygılarımızla.


EKZE KAMERA ANKARA
Adres

Atatürk Bulvarı No 46 - 16 Sıhhiye -
ANKARA
TELEFON
0 553 659 54 43

Email
info@ekzekamera.com

Kamera Ankara - Güvenlik Kameraları - Hakkımızda - Turnike Geçiş - Referanslar - Sitemap - Blog - İletişimHer Hakkı Saklıdır 2018 © Ekze Kamera ANKARA